Radisson Blu Resort El Quseir 5*

Готель належить мережі Radisson Blu Hotels & Resorts, розташований на самому березі Червоного моря, неподалік від стародавнього міста Ель-Кусейр, в140 км від аеропорту міста Хургада та 60 км від аеропорту Марса Алам.

Готель виконаний в тому ж архітектурному стилі як і споруди в старій частині міста, що поєднують в собі нубійський і бедуїнський стилі. Номери в готелі виконані в трьох різних стилях: Ocean, Safari і Quseir. Готельний комплекс складається з будівлі ресепшен і комплексу одне і двоповерхових будівель.
Всього в готелі 250 номерів:
Standard Room – Terrace,
Superior Room – Terrace & Partial Sea View,
Premium Room – Terrace & Sea View,
Family Stay – 2 Connected Room,
Junior Suites і
Presidential Suite.

На території готелю знаходиться дві штучні лагуни з морською водою, 2 великих басейни, чудовий піщаний пляж – перша берегова лінія і неповторний кораловий риф.

Як і всі готелі мережі, Radisson Blu Qusser 5 * відрізняється високим рівнем сервісу, що робить відпочинок по справжньому незабутнім. Тут велика продумана територія, можна погуляти, адже територія готелю складає 160 000 метрів кв., кількість кімнат не така велика, тому гуляючи, ви не будете постійно наражатися на інших гостей.

Тут ідеальні умови для сімей з дітьми – тихо, затишно і є все для малечі, в тому числі і басейн, що підігріваеться.

Готель прекрасно підійде для відокремленого сімейного і романтичного відпочинку.

Сайт готелю https://www.radissonhotels.com/en-us/