Madinat Coraya

Чудовий готельний комплекс Мадінат Корая розташований в області Марса Алам в бухті Корая.
Ця бухта знаходиться в межах незайманого раю Червоного моря, всесвітньо відомого своїми дивовижними смарагдовими і бірюзовими водами. Мадінат Корая розташована приблизно в 5 км від Міжнародного аеропорту Марса Алам і порту Галіб.

Тут пропонується обслуговування першого класу в зручних і розслаблюючих умовах. Захоплюючі дух кольори моря, величні гори, і таємничі недоторкані живі рифи, морська життя – тільки деякі з аспектів незабутнього відпочинку. У бухті дуже комфортний піщаний пологий вхід в море.
Вся берегова лінія бухти Корая – один величезний риф виняткової якості, де весь час можна знайти все нові і нові місця для занурень. Такими місцями для занурень як Елінстоун, і Риф Дельфіна, які були раніше недоступні, тепер може насолодитися кожен бажаючий, крім того, тепер є доступ до відомого рифу Св. Джонса.

Комплекс може запропонувати своїм гостям величезну зелену територію, прекрасний і досить просторий пляж, ненав’язливу, але цілком цікаву анімацію і великий аквапарк Makadi Water World -в деякій відстані від основної території комплексу.
Вздовж комплексу проходить променадна зона, де гості з задоволенням можуть прогулятися.

Так як всі готелі знаходяться на одній території і утворюють єдиний комплекс, всі вони витримані в єдиному стилі, який поєднує в собі стандарти європейських готелів і чарівність єгипетського колориту, що особливо чітко простежується в оформленні інтер’єрів готелів і в їх архітектурі.
Деякі готелі трохи віддалені від першої берегової лінії, але дорога до їх власним пляжам проходить уздовж квітучих територій сусідніх готелів, по спеціально обладнаним критим стежками.

Мадінат Макаді – безумовно прекрасне місце місце для сімейного відпочинку.


У комплексі наступні готелі:

Jaz Dar El Madina4 *

Jaz Lamaya Resort 5*

Jaz Samaya Resort 5 *

Jaz Solaya 5* та

Steigenberger Coraya Beach 5 *

Недалеко від бухти Корая розташовані готелі: Resta Reef Resort 4* та Resta Grand Resort 5*