Flamenco Beach & Resort 4* – це готельний комплекс, який складається з двох готелів і розташований в Єгипті, на території курортного району Ель Кусейр, в 65 км від аеропорту м.Марса Алам і в 135 км від аеропорту Хургади.
Flamenco Beach розташовується на першій лінії, а Flamenco Resort – через дорогу. У готелів загальна інфраструктура, за винятком головних ресторанів.
Готель відкрито в 1999 році, друга частина побудована 2004 році, останнє оновлення номерного фонду проведено у 2017 році.

Це досить молодий курорт, основною родзинкою якого є ще майже незаймані єгипетські пляжі. Тут піщаний берег з м’яким пологим входом, живі рифи і величезна кількість морських мешканців, які дуже радують відпочиваючих. Також в цій місцевості можна займатися дайвінгом і віндсерфінгом.

Номерний фонд налічує понад 300 комфортабельних просторих номерів:
-Standard room (перша і друга лінія, Pool / Garden / Sea view, 35 м2),
-Family room (друга лінія, Pool / Garden view, 38 м2),
-Suite (друга лінія, Garden view, одна спальня з дверима, 80 м2),
також є Junior Suite, Apartments, connected rooms.

На территорії цього готелю із невимушеною атмосферою сімейного затишку, розбитий чарівний сад площею 20 тис. кв. метрів, передбачена інфраструктура для відпочинку та спорту – працюють відмінні аніматори, які нікому не дадуть нудьгувати, є маса спортивних розваг: волейбол, аеробіка, тренажерний зал, теніс.

Для маленьких гостей є дитячий майданчик, веселі аніматори, дитяче меню в ресторані і міні-клуб, в якому постійно відбувається щось цікаве.

На власному рифі готелю, куди веде 150-метровий пірс, можна зайнятися дайвінгом чи снорклінгом, або ж просто собі поплавати. При вході в море є невелика лагуна глибиною 1 м.

Біля готелю працює декілька невеликих крамниць і ринків.

Комплекс Flamenco Beach & Resort 4 * можна рекомендувати як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку.


Сайт готелю : http://www.flamencohotels.com/web/?page_id=5462