Dreams Beach Resort Marsa Alam 5*

Dreams Beach Resort розташований в північній частині міста Ель-Кусейр, в 40 км від аеропорту Марса-Алам, займає площу близько 230 000 кв. м і вважається одним з найбільш великих в Марса Алам.

Готель побудований в китайському стилі, що є незвичним для Єгипту. На території готелю багато альтанок і зон для відпочинку, як для дорослих так і для дітей. Для купання та відпочинку в готелі 9 басейнів, серед яких дитячі, басейни для уроків з дайвінгу. Власний піщаний пляж довжиною 600 м і понтон 75 м, вхід в море з понтона.

Різноманітність ресторанів і барів, розташованих по території готелю і пляжу, забезпечить гостей гарним вибором рибних і м’ясних страв, солодощів, достатком фруктів

До послуг гостей тренажерний зал, для гри в більярд, пляжний волейбол і пляжний футбол- на території готелю обладнані спеціальні майданчики. Бажаючі зможуть отримати масаж, а також відкрити для себе підводний світ узбережжя Марса Алам, зайнявшись снорклінгом.

Для дітей – дитячий клуб для дітей від 4 до 12 років, 1 дитячий басейн з водною гіркою (без підігріву), міні-диско щовечора, дитячий майданчик.

Рекомендуємо готель для сімейного відпочинку.

Сайт готелю: https://www.dreamsresortsegypt.com/