Albatros Sea World Marsa Alam 5*

Сучасний і стильний, новий готельний комплекс Albatros Sea World Marsa Alam 5 * був відкритий в 2018 році, знаходиться на самому березі Червоного моря, в курортному регіоні Марса-Алам.
На величезній території 380 000 квадратних метрів є піщаний пляж довжиною 500 м з причалом і неймовірним підводним світом Червоного моря. У готелі 18 чудово спроектованих сучасних басейнів, в тому числі дитячі басейни та басейни з підігрівом в зимовий період, аквапарк з 19-ю водними гірками, ресторанами, барами і дитячим міні-клубом.
Територія навколо готелю доглянута – зелений газон, пальми і яскраві квіти. У готелі є своя торгова зона, поліклініка.

Номери в Albatros Sea World Marsa Alam просторі, відрізняються сучасним і модним дизайном, меблі зручні, нові і комфортні. Також, до послуг гостей Spa-центр з тренажерним залом, в якому можна отримати повний спектр оздоровчих та косметичних процедур

Як і всі готелі даної мережі, Albatros Sea World Marsa Alam 5 * надає широкий вибір різних сервісів і послуг найвищої якості як для пар так і для сімей з дітьми. Дітям і дорослим нудьгувати в курортному готелі не доведеться: аквапарк, дитячий ігровий майданчик і дитячий клуб, настільний і великий теніс, жива музика, працює команда аніматорів. Wi-Fi надається на всій території готелю безкоштовно.

Є лагуни для плавання з піщаним входом, якщо повезе- прямо біля понтону можна побачити зграйку дельфінів.

Рекомендуємо готель для молодіжного та сімейного відпочинку.

Сайт готеля: https://www.pickalbatros.com/