Готель The Three Corners Ocean View 4 * розташований в центрі курортної зони Ель-Гуна, на березі моря, поблизу від яхт-клубу. Вигідне розташування готелю робить його одним з найпопулярніших на курорті. Зліва від нього знаходиться порт Марина з красивою набережною, праворуч — готель Sheraton Miramar 5 *.

Готель був відкритий у 2004 році, остання реноція проводилась у 2016 році. Готель складається з головного чотирьох поверхового корпусу та три поверхового додаткового корпусу.

Розташування готелю 33 км від аеропорту Хургади і 3 км від центру Ель-Гуни, на самому березі лагуни.

На території готелю є 2 басейни з підігрівом і спа-центр. У готелі проводяться тематичні вечори з комплексним меню з кухонь всього світу. У ресторанах з обслуговуванням по меню подаються делікатеси італійської та автентичної бельгійської кухонь. З усіх номерів відкривається вид на лагуну, басейн або сад.

Власний піщаний пляж, вхід в море по сходах. Другий піщаний пляж знаходиться в 3 км від готелю, до пляжу курсує безплатний автобус або човен щогодини з 09:00 до 17:00.
Готель The Three Corners Ocean View 4* не розміщує дітей, тільки для дорослих від +16 років, тому його варто рекомендувати в першу чергу для усамітненого і спокійного романтичного відпочинку.

Сайт готелю: https://threecorners.com/hotels/ocean-view-prestige/