Уверо-Альто (Uvero-Alto)

Уверо-Альто – ідеальний вибір для тих, хто хоче відпочити в тиші і спокої на пляжах тропічної лагуни в оточенні теплого океану і пальм.
Його основний пляж Macao – зона «дикої», без особливих втручань, цивілізації, але при цьому досить затребуваною у туристів. Білосніжний пісок, пальми, прозора вода океану і бездоганна екологія – рай для незабутнього відпочинку.

Кращі погодні умови тут наступають в період грудня по квітень, при цьому в лютому і березні з’являється унікальна можливість зустріти горбатих китів в ході морської прогулянки біля острова Самана.
Також в місцевих водах перебуває один з найкрасивіших в країні кораловий риф. Тому дайвінг і снорклінг тут входять в обов’язкову програму відпочинку. Місцеві пляжі належать 4-х і 5-ти зірковим готелям, проте є багато «диких» місць з меншим комфортом, але більшою романтикою.

Якщо виникло бажання урізноманітнити безтурботний пляжний відпочинок і вибратися за межі готелю, то можна відправитися в подорож по околицях на міні-джипах або верхи на конях. А можна взяти в оренду вертоліт з пілотом і здійснити політ над океаном і прилеглими острівцями. Якщо ж хочеться зануритися в гучне життя, то до послуг пам’ятки Пунта-Кани і Санто-Домінго. Або ж можно відправитися оглядати сакральні пам’ятки міста Ігуей з його базилікою Богоматері Альтаграсіа.

У лівій околиці Уверо-Альто, де переважають високі хвилі, збираються любителі серфінгу, парусного спорту, підводного занурення, водних лиж та аквабайка. Праву частину курорту прикривають скелі і рифи, тому там тихі води, пологий вхід з ідеальним дном і рівним щільним піском. Його вважають за краще шанувальники спокійного дозвілля і відпочинку з дітьми, а також романтичні парочки для проведення відокремленої весільної подорожі.

Крім безтурботного пляжного відпочинку, рекомендується познайомитися з місцевим підводним світом в Marinarium, побачити і придбати роботи художників в галереї Sirenis, відправитися в екзотичний Manati Park, музей бурштину Dominican Amber і шоколаду Сhocolate Museum, а також відвідати завод тютюну Don Lucas Cigar.

Dreams Punta Cana Resort & Spa 5*