Домінікана


Домініканська Республіка – благодатний край, що розкинувся на сході острова Гаїті у оточенні хвиль Карибського моря та Атлантичного океану.

Це нескінченні пляжі дивовижної краси: з білосніжним піском, розлогими пальмами, ласкавим морем – неодмінними атрибутами тропічного раю.

Але це аж ніяк не єдине, чим країна захоплює мандрівників. Тут безліч гідних уваги пам’яток: архітектура, що увібрала в себе острівні традиції і риси європейських стилів, національні парки із запаморочливою природою.

Історичний центр домініканської столиці Санто-Домінго занесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 16 столітті Санто-Домінго був столицею іспанських колоній Нового Світу, і сьогодні про славне минуле нагадує багато: каплиця Росаріо, собор Санта-Марія-ла-Менор, палац Каса-дель-Альмиранте, замок Алькасар і інші архітектурні пам’ятники – яскраві зразки ренесансу і готики, арабського і романського стилів. Зараз це велике сучасне місто з прекрасними магазинами, ресторанами, розкішними готелями.

Клімат в Домініканській Республіці вологий субтропічний. З травня по вересень триває сезон дощів, в решту часу погода суха і тепла. Самий жаркий місяць – серпень. Середня денна температура коливається від +25 ° C взимку до +33 ° C в літній час. Припливи і відливи незначні.

Кухню Домінікани можна коротко описати так: незвичайна, але смачна суміш європейських, африканських і місцевих рецептів. Вона заснована на широкому використанні бобових, бананів і овочів (в тому числі екзотичних) в оригінальних поєднаннях з м’ясом і рибою.
Чи не менше кубинських цінуються домініканські сигари і домініканський ром.

В якості сувенірів в Домінікані найкраще купувати вироби з дерева, кісток, ларімара, бурштину, коралів , кераміку, натуральні тканини.
Для відвідування Домініканської Республіки туристам віза не потрібна.

Сезон китів в Домінікані починається з середини січня і закінчується в березні. Якщо ви дуже хочете побачити цих величних створінь, то найкраще відправитися на екскурсію в лютому, коли міграція китів в Домінікану в самому розпалі. У цей час багато туристів відправляються на Саману для спостереження за горбатими китами.

У Домінікані можна відправитися на найрізноманітніші екскурсії-Салінас рожеві озера і прекрасні фламінго, острів Саона, гора Редонда, сафарі експедиція, півострів Самана, політ на вертольоті над Пунта-каною, парк мавп і багато іншого.

Домініканські землі омиваються водами Атлантичного океану і Карибського моря, тому у мандрівників часто виникають питання – чи є відмінності між цими узбережжями, в чому вони полягають і в такому випадку яку частину Домінікани краще віддати перевагу для проведення відпустки? Спробуємо розібратися.

Атлантичне узбережжя

Карибське узбережжя