Атлантичне узбережжя

Атлантичний океан омиває північну і східну частини Домініканської Республіки.

Курорти, розташовані на цих берегах зацікавлять всіх любителів віндсерфінгу, досвідчених дайверів і любителів інших морських активностей.

Коралові рифи і підводні галявини в цьому регіоні відрізняються дивовижною різноманітністю флори і фауни, в тутешніх водах водяться красиві тропічні риби і скати, запливають навіть ламантини і горбаті кити, рельєф дна мальовничий і багатий печеристими утвореннями, також цікаво і захоплює- це затонулі кораблі різних епох . За останні півстоліття в регіоні зазнали лиха близько чотирьох сотень суден, тому помилуватися дайверам є на що.
У будь-якому курорті Домінікани вас чекатиме солідний дайвінг-центр, а то й не один. Атлантичне узбережжя країни варто вибрати досвідченим дайверам, початківці можуть практикуватися і набиратися досвіду в набагато більш спокійних вода Карибського моря.

На атлантичному узбережжі дме більш прохолодний вітер, від чого клімат трохи більше свіжий, ніж в південній частині країни.

Від атлантичного узбережжя набагато простіше дістатися до основних природних визначних пам’яток країни – непрохідні джунглі, гірські райони, тропічні сади, прісні озера з водоспадами і, звичайно, знаменитий півострів Самана з акваторією, в якій водяться тисячі горбатих китів.

Узбережжя Домініканської республіки уздовж Атлантичного океану багате на поклади бурштину, і його можна знайти повсюдно. Місцеві жителі пропонують гарні прикраси з цього природного матеріалу.

Кращі курорти:

Пунта-Кана

Кап-Кана

Уверо-Альто

Пуерто-Плата

Плайя-Дорада

Кабарете

Сосуа