Iberostar Dominicana 5*

Готель пропонує чудовий відпочинок з дітьми. Розташовані на пляжі в пальмовому гаї готелі пропонують привітну атмосферу, барвистий карибський колорит, чудову зону басейнів і достаток підводних видів спорту. Гості можуть користуватися інфраструктурою Iberostar Punta Cana.

Готель побудований в 1995 році., в 2012 році відремонтовано основний корпус і ресторан на пляжі, складається з основної 4-поверхової будівлі і 20 бунгало.

Маленьких гостей чекає маса цікавих занять в дитячому таборі Star Camp з окремим басейном і дитячим садом. Тим часом дорослі можуть скористатися програмою Aliveness, яка дозволить відновити гармонію в розкішному спа і привести себе в форму в фітнес-центрі або на поле для гольфу: Iberostar Bávaro Golf Club є візитною карткою цього місця. Поле для гольфу на 18 лунок було розроблено за проектом відомого дизайнера П. Б. Дая.

Також тут можна всією сім’єю насолодитися кращим гастрономічним пропозицією: шість тематичних ресторанів, два ресторани зі шведським столом і сім барів пропонують кухню і напої на будь-який смак.

Райські пейзажі і велике за пропозицію дозвілля не залишать нікого байдужим, а якість обслуговування приємно здивує.

Рекомендуємо готель для сімейного відпочинку.

Сайт готелю: www.iberostar.com