Barcelo Bavaro Beach 5*

Готель розташований на пляжі Barceló Beach, на території курортного комплексу Barceló Bávaro Beach Resort, на курорті Пунта-Кана, в східній частині Домініканської Республіки. Входить в групу готелів BARCELO HOTEL GROUP.

Готель «тільки для дорослих», є частиною курортного комплексу Barceló Bávaro Beach Resort і пропонує насолодитися відпочинком в повній мірі і за системою all inclusive – гостям доступні всі послуги та розваги комплексу.

Ресторан і бари готелю пропонують різноманітність блюд міжнародної кухні в супроводі прохолодних напоїв. Також на гостей чекають – конференц-центр, СПА-центр, бізнес-центр, екскурсійне бюро, гольф-поле, басейн.

Готель славиться своїм чудовим пляжем, 80% номерів розташовані на першій лінії, прямо на пляжі. Добре спланована різноманітна інфраструктура комплексу не дозволить нудьгувати гостям будь-якого віку. Це ідеальне місце для романтичних зустрічей, відпочинку пар і друзів.

Гості готелю можуть користуватися інфраструктурою і послугами готелю Barcelo Bavaro Palace Deluxe 5 *, за винятком a la carte ресторанів La Comedie і Kioto.

Пляж оточений кораловими рифами, завдяки чому море тут майже завжди спокійне.

Рекомендуємо готель для активного дозвілля або романтичного відпочинку у ласкавих теплих вод Карибського моря.

Сайт готелю: www.barcelo.com