Bahia Principe Grand Turquesa 5*

Готель входить в комплекс Bahia Principe Bavaro Resort 5 * і максимально орієнтований на відпочинок з дітьми. Оснащення номерів особливими зручностями та розміщення їх поблизу об’єктів інфраструктури для дітей (аквапарк, міні-гольф) дозволить провести незабутній відпустку всім членам сім’ї.

Гості готелю можуть користуватися всією інфраструктурою готелів Grand Bahia Principe Bavaro 5 * і Grand Bahia Principe Punta Cana 5 * (за винятком основних ресторанів цих готелів), до інфраструктури Luxury Ambar Esmeralda і Fantasia доступу немає.
Відкрито в січні 2005 року, складається з 14 вілл, курсує внутрішній міні-автобус, що дозволить легко дістатися до будь-якої будівлі комплексу.

Гості курортного готелю Bahia Principe Grand Turquesa – All Inclusive можуть користуватися тенісним кортом і відвідувати фітнес-центр. У розпорядженні гостей також перебуватиме ігрова кімната.

На території готелю Grand Bahia Principe Turquesa та в околицях є можливість активно провести дозвілля, зокрема зайнятися велоспортом, дайвінгом і віндсерфінгом. Серед інших зручностей – безкоштовна парковка та безкоштовний Wi-Fi.

Рекомендуємо для сімейного відпочинку.

Сайт готеля: www.bahia-principe.com