Bahia Principe Grand Aquamarine 5* (Adults Only 18+)

Відкрито в 2015 році, готель розташований на величезній території, де по сусідству знаходяться: Grand Bahia Principe Bavaro 5 *, Grand Bahia Principe Punta Cana 5*, Luxury Bahia Principe Esmeralda 5 *, Grand Bahia Principe Turquesa 5 *.
Гості готелю можуть користуватися інфраструктурою всього комплексу Bahia Principe Bavaro Resort, крім готелю Luxury Bahia Principe Fantasia і ресторанів-буфетів.

Складається з восьми 3-поверхових витончених вілл, побудованих в колоніальному стилі, які розташовані серед мальовничого тропічного саду, поруч з білосніжним пляжем, омиваним теплими водами.

Також до послуг гостей великий басейн-лагуна, прекрасний спа-центр, тенісні корти, великий вибір водних видів спорту, казино, караоке-бар, дискотеки, магазини, музичні та шоу-програми, виїзд на гольф-поля і безліч інших розваг, а чотири ресторани і чотири бари представляють страви і напої на будь-який смак

Крім цього Luxury Bahia Principe Ambar Пунта-Кана призначений тільки для дорослих і працює за системою All Inclusive, що забезпечує ексклюзивний і комфортабельний відпочинок.

Сайт готеля: www.bahia-principe.com