Кап-Кана (Cap- Cana)

Всім, хто любить шик, блиск і розкіш – ласкаво просимо в Cap Cana!
Це невеликий і зовсім молодий курорт, одним із співзасновників якого є Дональд Трамп. Природа і клімат курорту, його білосніжні пляжі з піском що не гріється, бірюза Карибського моря – така природна щедрість просто чудова.

Краса, чистота і рівень обслуговування в Кап-Кані виходять далеко за межі загальноприйнятої шкали в п’ять зірок.
Уздовж 5-км узбережжя курорту збудовані елітні готелі, шикарні вілли і вишукані бунгало, що пропонують своїм гостям першокласний сервіс послуг, який надано цілодобово: від функції All Inclusive до подачі і зміни білосніжних рушників на пляжі. Недарма цей курорт затребуваний серед «селебреті», творчої богеми, зірок шоу-бізнесу і «золотої» молоді.

Особливу увагу заслуговує марина Кап-Кани. Вона не просто відповідає всім світовим стандартам, але і притягує багатих світу цього своєю винятковою комфортністю і технологічністю. Розрахована на 200 яхт і 200 катерів, ця гавань не має аналогів у всьому Карибському басейні. Навколо – найкращі ресторани країни, меню яких розробляли шеф-кухаря з мішленівськими зірочками на лацканах. Зрозуміло, там, де висока кухня, повинні бути і відповідні розваги. А саме ексклюзивні спа-салони, фітнес-центри, гольф поля, чудовий шопінг і просто запаморочливий сервіс – візитна картка Кап-Кани.

Територія курорту потопає в різноманітті тропічної рослинності: серед довгоногих пальм переплітаються тринітарії, абутилона, бугенвеліі і вічнозелені бокарнеї. У таке царство розкоші і витонченості прагнуть потрапити наречені усього світу, щоб оформити весільну церемонію або провести свій медовий місяць.

Як екскурсії найчастіше пропонують поїздки в заповідник Манат і на острів Кайо-Левантадо, який славиться великою кількістю екзотичних птахів.
Пам’ятки регіону також палац Алькасар-де-Колон і океанаріум Ocean World в околицях Санто-Домінго; Марінаріум Пунта-Кани, де можна познайомитися з життям мешканців прибережних вод.

Eden Roc At Cap Cana, Solaya Hotels & Resorts 5 *

Sanctuary Cap Cana 5 *

Hyatt Zilara Cap Cana (Adults Only 18+) 5 *

Hyatt Ziva Cap Cana 5 *

Secrets Cap Cana Resort & Spa (Adults Only 18+) 5 *

.