Villa Edelweiss

Villa Edelweiss розташована в курортному селищі Святий Стефан, в 7 км від Будви. Поруч з віллою знаходиться автобусна зупинка, магазини, кафе і ресторан. Всього в декількох хвилинах ходьби – парк колишньої королівської резиденції Мілочер.

Панорамний міні-готель Villa Edelweiss складається з 5 апартаментів різної площі. Кожен апартамент з власною відкритою терасою і оглядовим видом на море і острів Святий Стефан.

Yellow STUD 03 – вітальня з двоспальним та односпальним ліжками, повністю обладнана кухня (холодильник, плита, мікрохвильова піч, посуд), кондиціонер, супутникове ТБ, Wi-Fi інтернет, праска, фен, санвузол з душовою кабіною, балкон з видом на море . Площа: 28 м2. Максимальне розміщення: 3 дорослих.

Rose APP 04 – вітальня з диваном, повністю обладнана кухня (холодильник, плита, мікрохвильова піч, посуд), спальня з двоспальним ліжком, кондиціонер, супутникове ТБ, Wi-Fi інтернет, праска, фен, санвузол з душовою кабіною, балкон з видом на море. Площа: 33 м2. Максимальне розміщення: 4 дорослих.

Green APP 04 – вітальня з диваном, повністю обладнана кухня (холодильник, плита, мікрохвильова піч, посуд), спальня з двоспальним ліжком і спальня з диваном, кондиціонер, супутникове ТБ, Wi-Fi інтернет, праска, фен, санвузол з душовою кабіною, балкон з видом на море. Площа: 46 м2. Максимальне розміщення: 4 дорослих.

VIP APP 07 – вітальня з диваном, повністю обладнана кухня (холодильник, плита, мікрохвильова піч, посуд), дві спальні з двоспальними ліжками, третя спальня з односпальним ліжком, кондиціонер, супутникове ТБ, Wi-Fi інтернет, праска, фен, санвузол з душовою кабіною, балкон з видом на море. Площа: 120 м2. Максимальне розміщення: 7 дорослих.

Deluxe APP 06 – вітальня з диваном, повністю обладнана кухня (холодильник, плита, мікрохвильова піч, посуд), дві спальні з двоспальними ліжками, третя спальня з односпальним ліжком, кондиціонер, супутникове ТБ, Wi-Fi інтернет, праска, фен, санвузол з душовою кабіною, балкон з видом на море. Площа: 72 м2. Максимальне розміщення: 6 дорослих.

Вілла розташувалася в 300 м від галькового муніципального пляжу. Парасольки і шезлонги за доплату.

Сайт https://www.villaedelweiss.ru