Чорногорія – країна на узбережжі Адріатичного моря, розташована на південному-сході Європи. Свою назву ця країна отримала завдяки густим чорним лісам, що покривають гірські масиви. Це дуже зелена, екологічно чиста країна, яка приваблює туристів зі всього світу –

  • Cвоїм м’яким кліматом, що сприяє “подовженому” сезону з травня по кінець вересня.
  • Своїми різноманітними пляжами, що в переважній більшості мають відзнаку “Блакитного прапору”.
  • Своїми природними ресурсами та смачною національною їжею.

Шанувальників активного відпочинку, Чорногорія підкорить красою і загадковістю стародавніх міст, де чудово збереглася культура різних країн у вигляді архітектурних пам’яток, що досить гармонійно поєдналися з морем, чудовими пляжами, скелястими горами та зеленими густими лісами.

В країні збереглася досить велика кількість історичних, духовних та мальовничих місць. В першу чергу слід відзначити національні парки – Ловчен, Біоградська гора, Дурмітор, та найвідоміше –  Скадарське озеро – найбільше озеро Балканського півострова. Є також два каньйони – Тара та Морача.

Незабутнє вражання створює старовинне місто Котор, що знаходиться в однойменній бухті. Цікавим історичним центром є місто Герцог-Нові, де збереглося багато пам’яток середньовічної архітектури – це і безліч колоритних старих будинків, старовинні церкви, фортеці та бастіони.

Чорногорія також зберегла багато святих місць для православних – монастир Острог – вважається єдиною святинею світу, відвідувати яку можуть також католики та мусульмани, та монастир Савин.

Курортна частина Черногорії представлена такими курортами –

Будва

Бечичі

Герцег-Нові

Петровац

Святий Стефан

А можливо Вам більше до смаку зимовий відпочинок у горах, тоді – гірськолижний курорт Колашин.