Hotel Aman Sveti Stefan Island

На невеликому острові Святі Стефан, з’єднаному з узбережжям вузьким перешийком, біля пляжу з рожевим піском, знаходиться унікальний готель – Aman Sveti Stefan. 

Готель представляє собою відреставровані вручну кам’яні будівлі, яких нараховується 50 номерів різної категорі: Village 45-50 м², Cottage 45-90 м², Deluxe Cottage 60-90 м², Deluxe Cottage 60-80 м² з терасой з видом на море, Grand Suite 110 м² з 1 спальнею, Grand Suite 170 м² з 2 спальнями, Adriatic Suite 155 м², Sveti Stefan Suite 165 м² з басейном.

В номерах – кондиціонер, телевізор з плоским екраном, телефон, сейф, міні-бар, безкоштовна питна вода, Wi-Fi, ванна кімната з душем або ванною (в номерах Village room, Cottage, Deluxe Cottage і Grand Suite – тільки ванна), халати и тапочки, фен, фірмові туалетні приналежності.

Вся інфраструктура розрахована на туристів як Aman Sveti Stefan Island так для туристів готелю Villa Milocer.

На курорті є безліч ресторанів і різних фуд-зон. З жовтня по травень острів та його приміщення закриті, але Віла Мілочер залишається відкритою цілий рік. Більшість ресторанів та кафе доступні як гостям, так і нерезидентам. 

Величезний спа-центр Aman Spa влаштований в окремій будівлі в парку та має площу 1600 кв. метрів. Також тут знаходиться 24-метровий критий басейн з підігрівом води, який має і відкриту частину довжиною 8 метрів. Фітнес-центр включає в себе студії пілатеса та йоги і повністю обладнаний тренажерний зал.

Курорт Aman Sveti Stefan має три неповторні пляжі:

King’s Beach або пляж Короля має довжину 280 метрів і розташований перед віллою Milocer між Sveti Stefan Beach і Queen’s Beach.

Queen’s Beach або пляж Королеви – один з найкрасивіших пляжів Чорногорії, самотньо захований в красивій лагуні. Розташований за пляжем Короля перед спа-центром і призначений тільки для гостей Aman. 

Sveti Stefan Beach – красивий 170-метровий пляж з рожевою дрібною галькою, розташований навпроти острова. Дерев’яні лежаки для гостей Aman надаються безкоштовно. Пари лежаків знаходяться на достатній відстані один від одного, що дозволяє насолодитися пляжним відпочинком на самоті.

Сайт https://www.aman.com/resorts/aman-sveti-stefan