Hotel Palas 4*

Готель Palas розташований прямо на пляжі у містечку Петровац, оточений оливковими й апельсиновими деревами, звідки відкривається вид на два острови Катич і Святої Неділі. Рекомендуємо для сімейного відпочинку.

Від готелю до центру Петроваца відстань складає біля 1 км, до Будви орієнтовно 18 км. До пляжу всього – 20 м. Готель в 100 м від магазину, банку. Знаходиться в 35 км від аеропорту Тіват.

В готелі 5 поверхів, є 3 ліфти. Більшість номерів – стандартні, також є сімейні номери та апартаменти. Усі номери й апартаменти в готелі мають балкон, кондиціонер та телевізор із кабельним телебаченням, є міні-бар та сейф.

До послуг гостей кілька барів та широкий спектр зручностей для занять спортом. Окрім того, у розпорядженні гостей – відкриті тераси, відкритий та критий плавальні басейни, сауна та масажний кабінет. За бажання у готелі також можна зіграти в боулінг та настільний теніс. На терасі готелю організовуються різні заходи: фольклорні вечори, вечори середземноморської етно музики, дитячі вистави, фестивалі.

 У літній сезон з 15 червня до 15 вересня в культурному центрі “Комуна”, в безпосередній близькості з готелем, відкритий літній кінотеатр, який гості можуть відвідувати безкоштовно.

Поруч з готелем простягається піщаний міський пляж довжиною 600 метрів. Крім міського пляжу в 500 метрах від готелю знаходиться найпривабливіший пляж Петровца – Лучіце завдовжки в 220 метрів. Парасольки та шезлонги за додаткову плату.

Сайт https://www.hgbudvanskarivijera.com/index.php/en/hotel-palas-4-plus