Петровац  – це маленький затишний курорт на схилах гір, знаходиться недалеко від Будви в мальовничій бухті. Це тихе містечко, дуже зелене – тут величезна кількість сосен, на березі чистого адріатичного моря з чудовим пляжем – дрібногальковим. Курорт ідеально підійде для відпочинку з дітками. Тут майже немає громадського транспорту та парковок для авто!

Як і будь-який прибережний курорт, Петровац має мальовничу набережну оточену деревами вздовж усього центрального пляжу. На набережній зосереджена усе денне та нічне життя курорту – тут велика кількість ресторанів, магазинів, кафе, барів та сувенірних крамничок. На краю містечка є стежка, що веде вздовж скель – красиве місце для прогулянок.

Є в Петроваці своя цікава пам’ятка – навпроти центрального пляжу в морі знаходяться два островки – о. Катіч та о. Святої Неділі – на останньому є маленька діюча церква. Раз на тиждень там проводять служіння, і навіть можна замовити обряд вінчання. Також ці острови привертають увагу дайверів, бо саме тут знаходяться рифи. Найцікавіше місце для занурення – біля підводної скелі Донкова Сека, що вважається заповідною зоною.

Ще однією пам’яткою Петроваца прийнято вважати останки венеціанської фортеці Кастель Ластва, що була зведена ще в 16 столітті і знаходиться в кінці променаду на краю північної затоки Петровац.

Основний пляж курорту піщано-гальковий, завдовжки приблизно 800 метрів, і в сезон дуже багатолюдний. Біля берега невелике мілководдя, десь 3-5 метрів і далі поступова глибина. Недалеко від центру, орієнтовно в 15 хвилинах пішки, є ще один популярний пляж Лучіце. Знаходиться він в невеликій бухті і завдовжки біля 250 метрів. Парасольки та шезлонги для пляжах за додаткову плату. Інфраструктура на пляжах досить розвинута – є кафе та ресторани, магазини, для дітей є розваги у вигляді дитячого майданчика та водних гірок. 

Готелів в Петроваці небагато, основний вид розміщення – котеджі та вілли.

Серед апартаментів можна виділити такі –

Апартаменти «Andric»

Апартаменти «Vukovic»

Апартаменти «Casa Mis»

Апартаменти «Papillon»

Апартаменти «Dolphin»

Апартаменти «Pod Lozom»

Апартаменти «Medin Vuko»

Серед готелів найбільш популярними є такі сімейні варіанти, як

Hotel Petrovac 3*

Hotel Palas 4*

Hotel Rivijera 4*

Hotel Vile Oliva 4*

Готелі

Hotel Danica 3*

Hotel Del Mar 4*

– більше підійдуть для відпочинку пар.

Для більш вишуканого відпочинку – готель

Hotel Melia Petrovac 5* 

спа-готель Hotel Monte Casa Spa & Wellness 4*