Апартаменти «Pod Lozom»

Апартаменти Pod Lozom розташовані всього в 200 метрах від галькового пляжу і центру міста Петровац. Відстань від апартаментів до міста Будва – 18 км. До аеропорту міста Тіват близько 45 км.

До послуг гостей номери з кондиціонером і безкоштовним Wi-Fi. У всіх апартаментах є балкон з видом на море. На території апартаментів є ресторан з обслуговуванням по меню.

Номери та апартаменти Pod Lozom мають зону гостинної з телевізором, та окрему ванну кімнату з душем. Апартаменти також мають у своєму розпорядженні повністю укомплектовану міні-кухню. Всі гості можуть користуватись безкоштовною парковкою на території готелю.

Найближчий продуктовий магазин знаходиться в 200 метрах. Стародавня фортеця Кастелло – історична пам’ятка і нічний клуб – розташована в 600 метрах від апартаментів.

У містечку Петровац також є великий піщаний пляж протяжністю 600 метрів. Відстань до прилеглої бухти Лучіце і пляжу Буляріца становить 700 метрів. Апартаменти Pod Lozom знаходяться в 100 метрах від зупинки місцевих автобусів.