Villa Time Out 1*+ – затишна і сучасна вілла, розташована в районі Нового міста в 50 метрах від пляжу «Хармані» і в 250 метрах від центру міста — площі «Чорне море». Поряд з віллою є невеликий красивий сквер.
Вілла має 5 поверхів, без ліфта.

Всього 20 номерів.
Номери Standard (20-25 кв.м.) – одне двоспальне ліжко або два односпальні, є електричний чайник. Праска і прасувальна дошка за запитом. Частина номерів з кондиціонером.
Номер Deluxe (20-25 кв.м.)- cучасніший номер, після ремонту – нова меблі і сантехніка. Одне двоспальне ліжко або два односпальні, є електричний чайник. Праска і прасувальна дошка за запитом. Частина номерів з кондиціонером.
Номер Studio (30 кв.м.) – велика спальна зона з кухонним куточком і посудом. Одне двоспальне ліжко або два односпальні. Електричний чайник, мікрохвильова піч, праска і прасувальна дошка за запитом. Частина номерів з кондиціонером.
Apartment 1 Bedroom (50 кв.м.) – вітальня з кухонним куточком і спальня з двоспальним ліжком або двома односпальними. Все після ремонту, нові меблі і сантехніка, електричний чайник, мікрохвильова піч. Праска і прасувальна дошка за запитом. Кондиціонер за доп. плату.
Maisonette (80 кв.м.) – 2-х рівневий номер на 1 поверсі: повністю обладнаний кухонний бокс, розкладний диван; на 2 поверсі — двоспальне ліжко, санвузол з душем; електричний чайник, мікрохвильова піч. Праска і прасувальна дошка за запитом. Кондиціонер за доп. плату.

Території готель не має в своєму розпорядженні, є невеликий затишний внутрішній дворик.

Басейну немає. Wi-Fi безкоштовно у всіх номерах.

В готелі немає ресторану для харчування. Гості, які купили ночівлю із сніданками (ВВ) чи з сніданками та вечерями (НВ) харчуються в сусідній віллі в ресторані «Морська зірка».

Рекомендуємо віллу для спокійного відпочинку.