Короткий переліт, м’який клімат, сучасні готелі, прекрасні пляжі, чисте море, рай для дітей, величні гори з гірськолижними курортами, красива природа, мінеральні джерела, старовинні традиції, цікаві екскурсії, доброзичливі і гостинні місцеві жителі, чудова кухня, невисокі ціни – це все ви можете отримати, відвідавши чудову країну Болгарію!

Болгарія займає східну частину Балканського півострова. Чорноморське узбережжя Болгарії простягнулося на 378 кілометрів. Тут м’який середземноморський клімат, пляжний сезон триває з травня і до кінця вересня. Море спокійне і не дуже солоне, з пологим піщаним дном. Багато курортів Болгарії визнано екологічно чистими, а пляжі відмічені «Блакитним прапором». Прекрасні чисті пляжі із золотистим піском – рай для відпочинку з дітьми. А безліч аквапарків, дитячих майданчиків і інших атракціонів принесуть їм ще більшу радість. Для любителів нічного і активного відпочинку всі великі курорти пропонують масу розваг: нічні бари, дискотеки, казино, всілякі водні види спорту.

Узбережжя Болгарії умовно ділиться на північну і південну частину.

На півночі країни знаходиться Варна – велике портове місто і аеропорт. Тут можна відпочити на таких пляжних курортах як

Албена

Св. Костянтин і Олена

Золоті піски

У південній частині розташовано місто і аеропорт Бургас, звідки зручно буде добратися до таких курортів як

Еленіте

Св. Влас

Сонячний Берег

Несебр

Поморіє

Дюни

Созополь

Також на території країни є понад 500 мінеральних джерел з високими показниками лікувальних властивостей. Це дозволило створити першокласні бальнеологічні курорти в горах і на Чорноморському узбережжі, які допоможуть відновити здоров’я і життєвий тонус.

А в зимовий період країна приваблює туристів-лижників. Третину території Болгарії займають гори. Гірськолижні курорти розташовані в Родопських, Рильських і Пірінських горах. Це популярний і демократичний 

Банско

Боровець

Пампорово

з термальними джерелами. Вони пропонують прекрасно оснащені гірські траси різного рівня складності, розміщення в затишних готелях, комплекси розваг, СПА-процедури, зимові екскурсії.