Estreya Residence 4* – чудовий готель, розташований на курорті Св. Костянтин і Олена, в 17 км від аеропорту міста Варна, в центрі курорту і в 400 м від пляжу. Має загальну територію та інфраструктуру з готелем Estreya Palace 4*. Останній ремонт зроблений в 2017/2018 році. 

Готель розташований біля старовинного монастиря Св. Костянтина і Олени, має гарну зелену територію. 

На території готелю знаходиться нове відділення Клініки фізичної і реабілітаційної медицини при Університетській клініці «Св. Марина» м. Варна, де пацієнти можуть отримати користь з безцінного поєднання морського клімату, морської води і мінеральної води з джерела з температурою 42-46 градусів для лікування і профілактики багатьох захворювань. Мінеральна вода в комплексі слабо мінералізована, містить кальцій і магній, що робить його надзвичайно цінним при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату і нервової системи. Пацієнтів лікують кваліфіковані лікарі, реабілітологи та фізіотерапевти.

На цокольному поверсі готеля Estreya Residence 4* розташований SPA- центр «Estreya», який пропонує різноманітні види догляду за тілом та обличчям, в тому числі унікальні для болгарського узбережжя Чорного моря процедури виноградолікування. 

Готель має 2 відкритих басейни, один із них з термальною водою та закритий басейн з термальною водою, фітнес-зал.

Харчування пропонується 2 типів: НВ (сніданки та вечері), ALL INCLUSIVE (все включено).

У готелі є ресторан (двічі в тиждень проводяться тематичні вечори), 2 бари, винний погріб.

Сейфи для зберігання цінностей платно на рецепції

На пляжі парасольки та шезлонги платно.

Wi-Fi надається у зонах загального користування безкоштовно.

Для дітей передбачена анімаційна програма, дитячий майданчик,  відділення для дітей в басейні для дорослих, дитячий клуб (4–12 років, 6 днів в тиждень). 

Сайт готелю https://www.hotelestreya.com/ru/