Holiday Village 4* – комплекс 1-2 поверхових віл, розташованих в оточенні соснового парку, на відстані 200-250 м від моря. Один с найперших готелів, побудованих в комплексі Дюни в 1986 році. Реновація була в 2010 році.

Гості готелю можуть користуватися всією інфраструктурою комплексу, окрім головного ресторану, лоббі-бару і відкритого і критого басейнів готелю Marina Royal Palace.

На території комплекса Дюни працює аквапарк (всі послуги на території парку включені в пакет ALL inclusive), 4 басейни, 10 тенісних кортів (3 з жорстким покриттям і 7 з штучним газоном з кварцевим піском, інвентар платно), амфітеатр на 1600 чоловік з професійним звуковим і світловим устаткуванням (в готелі Holiday Village), фітнес, сауна та джакузі (в готелі Pelican), відкритий фітнес-центр (в готелі Holiday Village), проводяться різноманітні спортивні заняття та розважальні заходи, дискотеки, пляжні вечірки, походи в гори на гірських велосипедах (платно). На пляжі надаються безкоштовно шезлонги, парасольки та рушники.

Для дітей працює дитячий клуб (групи: 3-6 років і 7-12 років), клуб для підлітків (13-16 років), є дитячий басейн, ігровий майданчик, анімація, дискотека, дитячий ресторан, надається безкоштовно дитяче ліжечко та стільчики в ресторані.

Готель працює по типу харчування All Inclusive «Все включено». Крім основних ресторанів, гості готелю мають змогу відвідати А-ля карт ресторани італійської кухні (в готелі Belleville) та болгарської кухні (в готелі Holiday Village) – 1 раз в тиждень безкоштовно за попереднім записом. Також до послуг відпочиваючих працюють 4 лоббі-бари, 4 бари біля басейнів, снек-бар на пляжі, бар-дискотека ( в готелі Holiday Village), бар при тенісних кортах (в готелі Holiday Village).

Сайт готелю: https://www.duni.bg/bg/