Курорт Дюни – молодий, але вже відомий курорт, один з кращих на чорноморському узбережжі Болгарії. Це респектабельне місце сімейного відпочинку, що задовольнить очікування навіть найвимогливіших туристів.
Курорт розкинувся на березі невеликої затоки, в 40 км на південь від Бургаса і в 7 км від Созополя на території природного заповідника Странджа. Назву курорт отримав від оточуючих його мальовничих піщаних дюн, що простягнулися майже на 5 км. Пісок золотистого віддінку, дуже дрібний, вхід в море пологий і рівний, а вода відрізняється прозорістю. Пляжі Дюн відмічені «Блакитним Прапором», що гарантує безпеку, чистоту і якість. До того ж, море тут дуже спокійне і добре прогрівається, що робить його ідеальним для маленьких відпочивальників. А сосновий ліс та гори, що оточують курорт, в поєднанні з морським повітрям, створюють особливий цілющий мікроклімат.


Дюни – це закритий комплекс, що складається з 5 готелів:

Marina Royal Palace 5

Marina Beach Hotel 5

Belleville Hotel 4

Holiday Village 4

Pelican 4*

Протягом 2000—2001 рр. Дюни були включені в систему клубного відпочинку «Меджік Лайф», яка працює по системі «Все включено». Всі готелі комплекса мають загальну інфраструктуру (окрім готелю Marina Royal Palace 5, на територію якого не допускаються гості з інших готелів), пропонують високий сервіс та комфортне проживання. На території комплекса проводиться активна анімація як для дорослих, так і для дітей, різноманітні спортивні заходи, водні види спорту, дискотеки, працюють дитячі та підліткові клуби, аквапарк, кінний клуб, надаються безкоштовно шезлонги та парасольки на пляжі. Окрім основних ресторанів, є 2 а-ля карт ресторани, бари, дитячий ресторан.
Курорт приваблює відпочивальників відмінною якістю обслуговування, що у поєднанні з прекрасним кліматом і мальовничими краєвидами робить відпочинок дійсно незабутнім