Пвані Мчангані (Pwani Mchangani)

Курорт Пвані – один з кращих на східному узбережжі Занзібару. Тут туристи знайдуть усі атрибути райського острова – блакитну воду, білосніжний пісок, комфортабельні готелі в традиційному африканському стилі.
Пвані Мчангані – пляж і однойменне село, жителі тут ведуть типовий для прибережних селищ східного узбережжя побут – збір морських водоростей і рибна ловля на традиційних дерев’яних вітрильних човнах доу.

Як і на всьому східному узбережжі океан в Пвані Мчангані підкоряється волі місяця, а можливість купуватися залежить від припливів і відливів.

Тут відмінний пляж, хороший риф, до якого можна дійти в відлив, близько 1,5 км від берега. Прогулянка займе за часом близько 20 хвилин в одну сторону. На рифі можна поспостерігати за зграйками рибок і морськими зірками, стоячи по щиколотку воді. Однак потрібно обов’язково одягнути спеціальне взуття, так як на мілководді багато морських їжаків.

Магазинів або кафе в Пвані Мчангані практично немає, є пара два лотків з місцевим стрітфудом, а на пляжі три сувенірних лавки. Якщо ви подорожуєте на автомобілі, то фрукти можна купити в лотках уздовж дороги, яка веде до Матемве або в Ківенгву.

Поблизу є нічна дискотека і острів Мнемба (12 км на човні) справжня мекка для дайверів і любителів снорклинга.

Як і більшість готелів на Занзібарі, готелі в Пвані Мчангані пропонують екскурсії в парк мавп Джозані форест, одноденну екскурсію в Стоун-Таун, а також Блю Сафарі.

TUI Blue Bahari Zanzibar 5*

Neptune Pwani Beach Resort & Spa 5*