Занзібар – це соковитий, барвистий острів в складі архіпелагу з однойменною назвою. Занзібар розташовується в Індійському океані, дуже близько від материкової частини Танзанії (всього лише в 40 км).

Головним надбанням Занзібару є звичайно ж чудові пляжі з білим дрібним і м’яким, як пудра кораловим піском.
Тут дивним чином поєднується первозданна і рукотворна природа.
Велика частина острова – це величезні плантації кориці, гвоздики, імбиру, мускатного горіха та інших прянощів (недарма Занзібар називають островом спецій).

Також захоплюють природні краси острова. Численні види рослин і тварин, представлені на Занзібарі, більше ніде не зустрічаються. Тут мешкають гігантські черепахи і високочолі пляшконоси, біля узбережжя можна побачити китів та дельфінів. На острові водиться більше ста видів екзотичних птахів, включаючи зебрових амадин та дивовижної краси турако.

Підводний світ Занзібару – це справжня «коралова планета», яку населяє різноманітна живність: мурени, скати, риби-клоуни, гігантські краби і риби-леви, величезні омари і навіть білі акули.

Візитною карткою Занзібару є головна визначна пам’ятка – Кам’яне місто (Стоун-Таун), старе арабське поселення, яке побудував султан Занзібару в 30-х роках XX століття. Це справжній лабіринт з вузьких вуличок, арабських будинків з башточками, палаців, мечетей і маленьких магазинчиків. Унікальна «фішка» Стоун-Тауна – понад п’ятсот різьблених дверей, створених місцевими майстрами. Ці красиві дерев’яні двері, оббиті латунню, символізують врата до серця міста.

На Занзібарі тропічний вологий клімат, при цьому тут майже завжди сонячно. Температура повітря дуже комфортна і в середньому становить + 26 … + 27 ° C. Найкращий час для поїздок на Занзібар – період з листопада по березень. Вдень середня температура повітря становить +32 ° C, а вночі вас чекає приємна прохолода (+24 ° C).

Найкращий курорт на Занзібарі – Нунгві. Це досить велике селище з гарним вибором готелів і відносно невисокими цінами на їжу та напої. Крім того, недалеко від цього курорту знаходяться непогані місця для дайвінгу. Пляж Нунгві можна вважати одним з кращих місць для купання на Занзібарі.

Також гарним курортом є розташоване недалеко від Нунгві селище Кендва. Тут теж досить непоганий пляж, але саме селище помітно більш спокійне, ніж Нунгві. Правда, раз в тиждень тут проводиться вечірка, на яку приїжджають туристи і місцеві жителі з усього Занзібару.

Відмінними і досить спокійними курортами є Донгве, Бведжу і Падж. Ці курорти знаходяться на одному прекрасному пляжі і відмінно підходять для спокійного відпочинку. Ще одним плюсом цих курортів є близькість до затоки Чвака і національному парку Джозані-чвак-Бей.

Нунгві

Буехуу

Кендва

Мангапвані

Ківенгва

Пвані Мчангані

Матемве