Нунгві

Пляжі в Нунгві – найчудовіші на Занзібарі. Вода прозора, чиста, тепла, абсолютно нереальних і постійно мінливих відтінків. Пісочок білий, м’який, пухнастий і дуже ласкавий.
На відміну від більшості інших пляжів Занзібару тут немає проблеми сильних відливів. Невисокі скелі нависають над білим піском створюють унікальний ландшафт.

Серед туристів Нунгві має найбільшу популярність. Тут дуже чисте море, досить глибоке і для купання, і для занять водними видами спорту, добре розвинена туристична інфраструктура. Нунгві є центром і денного та нічного життя острова. Хоча назвати його надзвичайно гучним все одно не можна.

Любителі дайвінгу з’їжджаються сюди через головну визначну пам’ятку – коралового рифу, який вважається кращим місцем для занурення на всьому Занзібарі. Є ще маяк, з висоти якого відкривається вид на лагуни і акваріум з морськими черепахами. Звідси також можна здійснити морські екскурсії, наприклад на острів Мнемба.

На пляжі Нунгві дуже великий вибір готелів різних категорій, які, найчастіше, працюють за системою «все включено».

Тури в Нунгві підходять як для сімейного відпочинку, так і для любителів водних видів спорту. Білосніжні пляжі в оточенні тропічної зелені, купання в теплих водах Індійського океану нікого не залишать байдужим.

Рекомендуємо готелі:

Royal Zanzibar Beach Resort 5*

Essque Zalu Zanzibar 5*

Diamonds La Gemma Dell’Est 5*

Diamonds Star of the East 5*

Riu Palace Zanzibar 5*

The Z Hotel Nungwi 4*

Langi Langi Beach Bungalows 3*

Amaan Bungalows Beach Resort 3*

Double Tree By Hilton Resort Zanzibar 4*

Zanzibar Star Resort 3*

Aluna Beach Lodge 3*