Матемве (Matemwe)

Цей пляж сподобається тим мандрівникам, які втомилися від міської суєти, від швидкого ритму життя, які хочуть лежати на шезлонгу, пити коктейлі і бачити навколо себе поменше людей.

Пляж Матемве один з найбільш пустельних пляжів Занзібару, готелів тут так само не багато.

Узбережжя покрито дрібним білосніжним піском, на дні зустрічаються камені. Вхід в воду пологий, глибина наростає поступово. Курорт залежний від припливів і відливів. Умови не найкращі для туристів з малюками. Під час відливу вода йде на 2км, місцеві збирають восьминогів і інших морських тварин, яких можна купити потім на березі.

На узбережжі багато зелених водоростей, крабів, морських зірок і їжаків, тому рекомендується надягати спеціальне гумове взуття. Території пляжу, закріплені за готелями, безпечні для купання, їх регулярно чистять.

Кращий час для відпочинку – період з липня по березень. Сезон дощів припадає на квітень, травень і листопад. Лютий – розпал танзанійського літа, температура повітря вдень сягає +38 градусів, вода прогрівається до +30 градусів.

Інфраструктура пляжу Матемве відсутня, магазинів, сувенірних крамниць, вуличного фастфуду ви тут не знайдете. Що б купити фрукти у місцевих, потрібно пройти близько двох кілометрів, дорога одна і по ній майже не їздять машини. У Матемве немає жодного ресторану, тільки закриті ресторани на територіях приватних готелів і вілл.

Kena Beach Hotel 4*