Ківенгва (Kiwengwa)

Пляж розташований приблизно в 40 км на північний схід від Стоун-Тауна.
Пляж Ківенгва по праву вважається одним з найкрасивіших і незвичайних пляжів на східному узбережжі Занзібару.

Це досить широке узбережжя, яке покрите білим дрібним і дуже чистим піском, тут абсолютно немає гальки, вхід в море пологий. Саме море аналогічно чисте і бірюзове, хвиль практично не буває. Уздовж усього берега ростуть високі пальми, що робить цей пляж особливо привабливим.

Тут на місці селища виросли великі курортні комплекси, які повністю поглинули узбережжя, багато музики і веселощів, але можна знайти і більш-менш відокремлені місця. Добре розвинена інфраструктура – є магазинчики, ресторани, численні сувенірні лавки.

Особливість на яку варто звернути увагу – вдень в відлив океан йде, оголюючи на багатьох ділянках камені і купи водоростей. У момент чергових відливів не надається можливість поплавати, але з’являється шанс походити по дну океану, бажано в спеціальних гумових сланцях, оскільки можуть зустрітися як морські їжаки, так і дрібні корали.

Життя на пляжі Ківенгва, як і на всіх пляжах Занзібару, не стоїть на місці. Тут завжди пропонують розважальні програми для туристів: музика, дискотеки і вечірки вечорами в місцевих барах і ресторанах.

Також можна не тільки полежати на пляжі і поплавати, а й знайти цікаве заняття. Тепле море завжди спонукає до занять дайвінгом або ж снорклингом, щоб можна було вивчити і насолодитися підводним світом.

Kiwengwa Beach Resort 5*

Moja Tuu The Luxury Villas & Nature Retreat 5*

Melia Zanzibar 5*

Bluebay Beach Resort & Spa 5*

Sultan Sands Island Resort 4*