Кендва

Селище Кендва з однойменим пляжем розташоване на північному заході Занзібару – недалеко від знаменитого пляжу Нунгві.
Кендву можна назвати досить спокійним курортом.
Мальовничі тропічні пальми по всьому узбережжю, пісок, як цукрова пудра, тут достатня кількість готелів, бунгало, смачної їжі за прийнятними цінами, зручно перемещатся по курорту і всьому острову.

На Занзібарі і Кендві досить звичайних і водних таксі, між селищами курсують громадські автобуси і Dala-Dala (вантажівки з тентом і лавками), ходять пороми до материкової Танзанії. При бажанні можна орендувати автомобіль або велосипед, а також скористатися внутрішніми авіарейсами – своєрідними «літаючими маршрутками».

Кендва – один з найдорожчих курортів на острові, тому тут туристам доступні навіть магазинчики, що спеціалізуються на продажу алкоголю, який втім обійдеться досить дорого.

Одним з кращих місць для занурення вважається риф біля пляжу Кендва -це будинок для морських їжаків, черепах і зірок, крабів і кальмарів, риб-метеликів і скатів. Найщасливіші можуть зустріти китових акул, звичайних і горбатих дельфінів, які мігрують повз острів двічі на рік.

Екскурсійна програма Кендви не дуже насичена для досвідченого туриста – можна покататися по острову на автомобілі, дістатися до визначних пам’яток Стоун-Тауна і національного парку Jozani Chwaka, влаштувати прогулянку на човні або шопінг, а також відправитися на риболовлю.

Кендва – найкомфортніше місце для пляжного відпочинку на Занзібарі, тут постійні припливи і відливи не впливають на бажання відпочиваючих купатися. Вода не йде на багато сотень метрів, залишаючи за собою масу водоростей і змушуючи відправлятися в басейн. Пляж Кендва в цьому відношенні є унікальним – тут припливи і відливи практично не відчуваються.

На цьому острові кожен знайде розвагу до душі – можна проводити дні в шезлонгу, зайнятися дайвінгом і снорклінгом, ловити хвилю, веселитися на пляжних вечірках і дегустувати африканську їжу. Все це і багато іншого для туристів, які вибрали курорт Кендва.

Kendwa Rocks Hotel 3*

Palumbo Kendwa 4*

Zuri Zanzibar Hotel & Resort 5*

Gold Zanzibar Beach House & Spa 5*