Baraza Resort and Spa 5*

Чудовий оазис в арабському стилі Baraza Resort & Spa розташований на південно-східному узбережжі Занзібару, поруч з чудовим пляжем Буехуу (Bwejuu), що входить, за рейтингом Conde Nast Treveller, до переліку 30 кращих пляжів світу. У готеля велика, дуже доглянута зелена територія.

Baraza Resort & Spa входить в 25 кращих готелів світу, і повірте – він вартий цього. Розкішні, оформлені в східному стилі вілли, з усіма зручностями, продуманими до дрібниць, налаштовують на відпочинок. Гостей вразять інтер’єри – різьблені меблі ручної роботи, чудові тканини, витончені мідні світильники і твори мистецтва місцевих ремісників. Вечірньої пори тут особлива романтична атмосфера. Всі вілли мають у своєму розпорядженні просторі тераси з власним басейном.

В готелі є Frangipani Spa – один з найбільших СПА комплексів в Танзаніі- з басейном, фітнес-залом, зонами відпочинку, критими і відкритими процедурними павільйонами, оточеними садом.

Особливістю місцевості є великі відливи, що дозволять вам здійснити захоплюючу подорож по морському дну, але не варто турбуватися – знаючи розклад відливів, ви зможете наплаватися вдосталь.

Baraza Resort & Spa Танзанія – ідеальне місце для романтичного відпочинку.

Сайт готелю: https://www.baraza-zanzibar.com