Улудаг (Uludag)
Гірськолижний курорт Улудаг розташований в 35 км від знаменитої Бурси – першої столиці Османської Імперії, і у любителів зимового відпочинку давно користується заслуженою популярністю.

Сам курорт знаходиться в центрі Національного парку, більша частина якого вкрита густими хвойними лісами, над якими височить гірський хребет Улудаг. Це насправді одна з найбільш високих гірських вершин Туреччини. Її висота становить 2543 м. У перекладі з турецької Улудаг означає «величезна гора».

Гірськолижні тури на Улудаг користуються підвищеним попитом завдяки можливості проживання в більш ніж 15 першокласних готелях з відмінним сервісом і харчуванням «все включено», розвиненій інфраструктурі курорту, наявності мінеральних джерел і чудовій природі.

Відмітна особливість гірськолижного курорту Улудаг в тому, що тут майже кожен готель має власні підйомники, вартість користування якими включена у вартість проживання. Але це не означає, що інші підйомники будуть для вас закриті. Якщо виникне бажання покататися на підйомниках інших готелів, потрібно буде купувати скі-пас в касі нижньої станції кожного підйомника.Всього на курорті 14 підйомників: 9 крісельних і 5 бугельних, які забезпечують відмінне катання на схилах, розташованих на висотах від 1 765 до 2543 м.

Загальна протяжність лижних трас становить 16 175 м, найдовша траса простягнулася на 3000 м. І новачки, і досвідчені лижники знайдуть тут спуски на свій смак.

Зимовий курорт Улудаг – ідеальне місце для відпочинку з дітьми: на курорті широкі, доглянуті траси, що пролягають по лісі, з чудовими викотили. Малюки тут вперше встають на лижі під наглядом досвідчених інструкторів.

Висота курорту: 1765м
Зона катання: 1765м – 2543м
Протяжність трас: 16175м
Кількість підйомників: всього – 14

  • Крісло – 9
  • Бугіль – 5
    Сезон триває з грудня по травень, зими тут холодні і сніжні. Температура повітря може опускатися до -20 ° С, стійкий сніговий покрив досягає 3 метри. Улудаг славиться нічним життям – на його території працює безліч дискотек, барів, ресторанів, нічних клубів.

Kaya Uludag 4 *

Monte Baia Hotel 4*

Agaoglu My Mountain 4 *