Паландокен

Гірськолижний курорт Паландокен розташований недалеко від кордону з Вірменією, на горі Паландокен, на сході Анатолійського узбережжя, в 5 км від міста Ерзурум. Вершина гори називається Ейдер, що перекладається як «дракон».

Молодий, але комфортабельний курорт з готелями all inclusive, дитячою спортивної школою і добре обладнаними трасами різного ступеня складності.

Гарне місце відпочинку для тих, хто любить альпійські курорти, – пейзажі тут нагадують цей регіон.

Найвища точка над рівнем моря 3188 м. Гірськолижна зона 2150 – 3100 м. Загальна протяжність спусків 30 000 м. Найдовший спуск 12 000 м.
Гірськолижні тури в Паландокен можливі протягом напів-року, лижний сезон тут становить 150-180 днів на рік.

Найбільш сприятливий період для відпочинку з грудня по травень. При звичайних погодних умов товщина сніжного покриву досягає 2-х метрів. Клімат в цьому районі континентальний, і протягом зимового сезону періодично випадає сніг.

Технічні характеристики
Висота курорту: 2150 м.
Зона катання: 2200м. – 3175 м.
Протяжність трас: 30000 м.
Кількість трас: всього – 15 : Сині – 7 , Червоні – 6 , Чорні -2

Кількість підйомників: 7 Кабіна – 1, Крісло – 4, Бугіль – 2

Різноманітне дозвілля пропонується в основному для спокійного сімейного відпочинку, а нічна дискотека урізноманітнює вечора для молоді. Також до послуг відпочиваючих численні тренажерні зали, сауни, басейни, ігрові зали для дітей.

У самому Паландокені пам’яток немає, проте, відпочиваючи тут, обов’язково варто відвідати Ерзурум (Erzurum) – один з найбільших міст східної Туреччини з більш ніж півтора тисячолітньою історією. У ньому варто звернути увагу на Велику мечеть, музей Ататюрка, Медресе з подвійним мінаретом, музеї етнографії, археології та турецько-ісламського мистецтва.

Sway Hotels 5 *

Polat Erzurum Resort Hotel 5*

Palan Ski & Convention Hotel 4*

Dedeman Palandoken 4*