Хаммамет нині один із найбільш популярних курортів Тунісу. Розташований він на південному сході від столиці Тунісу, що в цифрах складає близько 60 км.

Якщо говорити про відстань від аеропорту Енфіди, то вона становить близько 50 км, що займе трохи більше години їзди автобусом.

Відкритий Хаммамет колись як лікарня на термальних водах. Головна визначна пам’ятка курорту – Старе місто та Медіна Хаммамет. Численні білі споруди міста, що потопають у зелені жасминових гаїв так і манять нескінченну кількість туристів із усіх куточків світу. Також до списку цікавих екскурсійних об’єктів Хаммамету можна сміливо додати кріпосну споруду, що колись виконувала оборонну функцію – Фортеця Рібат (Касба). Рекомендуємо також відвідати головний релігіозний об’єкт міста – мечеть Олив, будівництво якої відносять до 13 століття. До популярних об’єктів Хаммамету відноситься і музей національного туніського одягу, де головним експонатом є традиційні весільні наряди.

Курортне містечко користується популярністю завдяки чудовим пляжам, насиченою культурною і екскурсійною програмою. Крім того, туристи можуть знайти масу цікавих розваг в Хаммаметі як для дітей, так і дорослих.

Тут можна ідеально об’єднати приємне з корисним – вдень засмагати, купатися в термальних водах, грати в гольф, а вночі розважатися в місцевому клубі або грати в казино.

Відпочивають тут, до речі, переважно молодь, а також любителі таласотерапії.

Готелі розташовані, в основному, в Ясмін Хаммамет – це Нове місто. 

На що слід звернути увагу, так це що готелі переважно знаходяться через дорогу від пляжу. Але є й такі, що розташовані безпосередньо на першій лінії від моря.

Цінова категорія готелів на цьому курорті середня, проте є готелі і досить високого рівня.

Рекомендуємо готелі:

Tui Sensimar Oceana Resort & Spa 5*

Magic Life Africana Imperial 5* (Ясмин)

Magic Holiday Village Manar 5* (Хаммамет)

Iberostar Averroes 4* (Ясмин)

Magic Life Venus Beach Aqua Splash 4* (Ясмин)

Bravo Hammamet 4* (Ясмин)

Magic Hammamet Beach 3*

Hasdrubal Thalassa & Spa Yasmine Hammamet 5* (Ясмин)

Steigenberger Marhaba Thalasso 5* (Хаммамет)

Lella Baya 4* (Ясмин)

Safa Aqua Park 3* (Ясмин)

Samira Club 3* (Хаммамет)

Magic Palm Beach Hammamet 4* (Хаммамет)

Vincci Marillia 4* (Ясмин)

Delfino Beach Resort & Spa 4* (Хаммамет)