Туніс – це одна з країн, де східний колорит гармонійно поєднується з європейським підходом до туристичного сервісу. Незважаючи на порівняно невеликі розміри країни, тут є все для різноманітного відпочинку. Гарні широкі пляжі з пологим заходом в море, неймовірні враження від екскурсійної програми, не довгий переліт, що, до речі, займає 4 години і безвізовий режим – основні жирні «плюси» даного напрямку. 

Досить часто при самому згадуванні цієї країни у багатьох чи не відразу виникає питання : «А не занадто жарко там влітку, Африка все ж?».

Дійсно, якщо розглянути Туніс на карті світу, розташований він в Африці, в північній частині, між Лівією і Алжиром. А на півночі і сході його омиває Середземне море. І не дивлячись на таке «африканське» розташування, слід зауважити, що клімат тут досить помірний. Якщо вдаватися в подробиці, то для півночі та узбережжя характерний субтропічний середземноморський клімат, а для півдня – пустельний тропічний. Літо тут сухе і жарке, а зима м’яка і волога. Кращий час для відпочинку в Тунісі – період з кінця квітня по початок навіть листопада. Весна і осінь – ідеальний варіант для екскурсій, а літо – для пляжного відпочинку.  

Звісно ж, невід’ємною частиною будь-якого морського курорту є наявність пляжу. А, до речі, пляжі Тунісу – це одна із «візитівок» країни. Країна славиться прекрасними пляжами з дивовижно білим і дрібним піском, що простягнулися тут на 1200 км. Слід звернути увагу на те, що пляжі Тунісу – громадські. Пляжне облаштування в такому випадку сплачується додатково. Проте більшість готелів беруть ці витрати на себе. До речі, навіть якщо Вам кажуть, що готель має «свій» пляж, це не означає, що там не відпочиватимуть місцеві. Винятком є лише пляжі поряд з дорогими готелями.

Говорячи про курорти Тунісу, у кожного з них є своє характерне обличчя. Якщо є бажання шумно і досить демократично повеселитися, рекомендуємо звернути увагу на 

Сусс

Якщо крім пляжного відпочинку цікавить і таласотерапія, ідеальним варіантом буде 

Хаммамет

А для любителів спокійного відпочинку чи не найкращим буде 

Махдія 

Монастир

Набель

Джерба

Туніс досить древня країна. Її історія налічується понад три тисячі років. І звісно ж тут є чим здивувати навіть вибагливого туриста. Тому рекомендуємо внести до свого списку такі туніські об’єкти «must-візит Туніс» .

Туніс – це країна, де у Вас точно не буде часу нудьгувати ні секунди Країна славиться різними щорічними фестивалями місцевого та навіть міжнародного значення. Для любителів нічних розваг тут найкращі дискотеки на африканському узбережжі! Найбільшою популярністю користується диско Бора-Бора. Це найбільший в Африці танцпол під відкритим небом, де просто зобов’язаний побувати кожен «тусовщик».

Не зважаючи на арабські традиції, у країні дуже ліберально ставляться до вживання алкоголю. Та й до речі, Туніс –  це, мабуть, єдина країна в арабському світі, де жінки рівноправні з чоловіками.

Отже, підсумувавши, можна сказати з певністю, Туніс готовий запропонувати різні варіанти і на будь-який бюджет – вибір за Вами!