Монастир розташований в 160 км на південь від столиці Тунісу.

Монастир відноситься до найважливіших курортних районів країни не тільки через його першокласні піщані пляжі і комфортний клімат, а й завдяки культурним пам’яткам.

Символ міста – цитадель Рібат, що була споруджена в 8 столітті і служила оборонним монастирем для захисту ісламської віри. Сьогодні всередині цієї споруди знаходиться ісламський музей, де серед безлічі експонатів представлені золоті та срібні монети, що датуються 10-11 століттям, стародавні рукописи Корану, рідкісні згортки папірусу і кераміка. Над музеєм височить оглядова вежа, з якої відкривається чудовий вид на стару частину міста і узбережжя. Також варто подивитися велику мечеть, побудовану в 9 столітті і фамільний мавзолей колишнього президента Хабіба Бурджіби, який народився, до речі, в Монастирі.

Якщо говорити про пляжний відпочинок, то тут курортна зона знаходиться не в місті, як прийнято вважати, а в його передмісті, що має назву Сканес. Тут зосереджена більша частина готелів, що в більшості мають гарні великі території з досить широким спектром послуг для відпочиваючих.

Окрім пляжів, Монастир може запропонувати морські прогулянки і різноманітні водні програми розваг.

Також є чим порадувати любителів гольфу, тут знаходиться відоме поле – Route de Ouerdanine.

Підсумовуючи, можна сказати, що курорт Монастир – прекрасне місце для відпочинку.Тут чимало місць для прогулянок, безліч затишних ресторанчиків і барів, сувенірних магазинів. Однак нічне життя тут не таке бурхливе, як на курортах Сусс і Хаммамет.

Рекомендуємо готелі:

Palmyra Golden Beach 3*

Magic Skanes Family Resort 4*

Delphin El Habib 4*

Skanes Serail 4*

One Resort Monastir 4*

Sahara Beach 4*