Махдія

Махдія – це відмінний вибір для сімейного відпочинку або просто для тієї категорії туристів, яким до душі тиша та спокій. Переважна більшість відпочиваючих – місцеві мешканці та туристи з Європи. Нічних клубів і дискотек тут майже немає, тут в перевазі «лінивий» пляжний відпочинок.

Пляжі тут, як і на інших курортах Тунісу, вражають своєю якістю та неперевершеною красою. Білосніжний туніський пісок просто заворожує.

Окрім пляжу можна відвідати Медину, що зберегла сліди древнефінікійского поселення.
Слід відмітити, що архітектура Махдії трохи відрізняється від інших міст Тунісу. Всі будівлі тут збудовані в мавританському стилі – невеликі і сліпучо-білі. Це надає місту особливої ​​чарівності.

Основні визначні пам’ятки – головні ворота Старого міста, архелогічний музей, старий порт та мис Африка.А живописна набережна чи не найулюбленіша локація для вечірніх прогулянок відпочиваючих.

Також тут можна відвідати популярні центри талласотерапії – Mahdia Palace Thalasso та Vincci Nour Palace.

Ще одна перевага Махдії – це кухня. Місто за сумісництвом є торговим портом, тому тут пропонують страви з морепродуктів, виловлених буквально за кілька годин до приготування.

Готелів на курорті не так багато, порівняно з іншими, але їх рівень, навіть при невеликій «зірковості», відповідає найвищим стандартам. І до речі, переважна більшість готелів розташована на першій береговій лінії.

А відпочинок можна підібрати на будь-який смак та гаманець!

Рекомендуємо готелі:

Eden Village El Borj 3*

Iberostar Royal El Mansour 5*

Vinci El Mansour 5*

LTI-Mahdia Beach 4*

Hotel Club Thapsus 4*