Недалеко від міста Коломбо, всього в півгодини їзди знаходиться курортне містечко Ваддува.

Так, якщо ви їдете по західному узбережжю в південному напрямку, то місто Панадура переходить у Ваддуву, а Ваддува у Васкадуву. Вздовж узбережжя розташовано ряд маленьких і середніх розмірів поселень, що немов перетікають один в інший, з низкою прибережних готелів.

Тут вас чекає тихий, спокійний і відокремлений відпочинок, без шумного нічного життя і дискотек, насолода від прогулянок вздовж океану, чудових заходів сонця, величі природи.

Пляжі Ваддуви широкі, довгі, із золотим піском, оточені високими пальмами й іншою тропічною зеленню. У сезон дощів океан потужний і неспокійний, а через це вода не особливо прозора. До того ж бувають сильні хвилі (до метра заввишки) – купатися досить небезпечно, а то і зовсім неможливо.

У центрі Ваддуви є зупинка автобусів, що проходять по Галле-Роуд, якими можна доїхати до сусідніх курортів. На ж/д станції Ваддува зупиняються потяги, що слідують з Коломбо в Галле і Матару. А також можна скористатися послугами тук-тука. Близькість курорту до великих міст і зручна транспортна розв’язка дають можливість туристам відвідати багато інших пляжів і пам’яток, урізноманітнюючи таким чином свій пляжний відпочинок.

Більшість готелів Ваддуви розташовані на першій лінії, прямо біля океану – 

Citrus Waskaduwa 5*,

Club Waskaduwa Beach Resort & Spa 4+*,

Siddhalepa Ayurveda Health Resort 4*

Villa Ocean View Hotel 3*

Taprobana Wadduwa 5*

і багато інших. У жодного з них немає шезлонгів на пляжі, що є звичайним для курортів Шрі-Ланки. Всі готелі огороджені і мають охорону, щоб торговці не заходили на їх території.