Cлавна, чудова, благословенна земля … Саме так перекладається назва острова і держави Шрі Ланка (раніше відомого як Цейлон), який розташований в Південній Азії, що омивається теплими водами Індійського океану. Острів невеликий, але має величезну історію, багату культуру, неперевершену природу. Це ідеальне місце , що поєднує в собі як чудовий пляжний, так і пізнавальний відпочинок. Адже цей острів налічує 8 об’єктів, включених до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Якщо потрібне перезавантаження, як моральне так і фізичне, якщо втомилися від мегаполісу, метушні, то саме на Шрі Ланці ви відчуєте прилив сил, зарядитесь сонцем і потужною енергією океану, посмішками і добротою місцевих жителів, смачною їжею і незабутніми враженнями. Є цікавий факт про те, що на Шрі Ланці найнижче гравітаційне поле Землі, що дозволяє відчувати надзвичайну легкість. Цей острів розслаблює і заряджає, і це відчуває кожен, хто там побував хоч раз.

 Шрі Ланка – це острів-літо, де цілий рік температура 28-32 градуса. Клімат тропічний – теплий і дуже вологий. У гірських районах, які розташовані в центральній частині острова температура трохи нижча. На Шрі Ланці розрізняють сухий і вологий сезони, і саме дощі визначають цю сезонність, так званий «сезон мусонів». Залежно від пори року змінюється узбережжя, де період мусонів максимально виражений.  У цей час йдуть сильні зливи, зазвичай вони короткочасні, але можуть бути кілька разів на день. Хмари швидко змінюються сонцем. Найнеприємніше в сезон дощів те, що океан дуже неспокійний, сильні хвилі, які часом не дозволяють зайти в океан. Але навіть в цей час є готелі з хорошими тихими бухтами, де можна купатись цілий рік. Сезон дощів в південно-західній частині острова починається в травні і закінчується в листопаді, причому найбільші опади зазвичай в травні і в жовтні, коли відбувається зміна сезонів. Тому найкраще відпочивати тут взимку, коли буде суха погода і тихий океан.

В цій частині острова розташовані такі курорти як

Негомбо

Ваддува

Калутара

Берувела

Ахунгала

Ахангама

Велігама

Бентота

Хіккадува

Галле

Унаватуна

Коггала

Діквелла

Тангалле

Трінкомалі

  На півночі і сході Шрі-Ланки сезон дощів коротший, тут він триває з вересня по лютий. Тому в літній період саме тут буде чудова погода. Одне з екзотичних і мальовничих місць Трінкомале гостинно зустріне своїх відпочивальників спокоєм і місцевим колоритом.