Негомбо – велике місто на західному убережжі Шрі-Ланки, розташоване уздовж мальовничої лагуни в 35 км на північ від Коломбо і в 7 кілометрах від аеропорту. Близькість Негомбо до міжнародного аеропорту Банданарайке і наявність пляжів роблять його одним з найбільш відвідуваних туристами місць в країні. Не багато туристів проводять тут всю свою відпустку, а частенько використовують його як тимчасову зупинку для короткого відпочинку після тривалого перельоту перед продовженням подорожі по Шрі-Ланці. Або закінчують тут свою подорож, завдяки близькості аеропорту і зручності дістатися до нього.

Це найрозвиненіший курорт на Шрі-Ланці в плані туристичної інфраструктури – є безліч ресторанів, кафе, торгівельних центрів і навіть нічне життя при готелях.

І коли б не його сумні пляжі, це був би явно кращий курорт острова. Але, на жаль, пляжі тут не найвдаліші, якщо порівнювати з іншою Шрі-Ланкою. Вода в океані більшу частину року каламутна із-за хвиль і мула, який приносять канали і ріки. Спуск у воду дуже різкий, практично обрив. Єдині плюси пляжу в Негомбо – те, що вони дуже протяжні і просторі. Найчистіші ділянки пляжу знаходяться уздовж двох міських вулиць, це туристична частина міста. Тут регулярно прибирають сміття, тому пісок відносно чистий. Спуск у воду пологий, а ширина берегової лінії від 10 до 30 метрів.

У Негомбо одні з найнижчих цін на харчування і розміщення в порівнянні з іншими популярними курортами Шрі-Ланки.

Тут побудована безліч комфортабельних готелів –

Jetwing Beach 5*

Jetwing Blue 4*

Jetwing Sea 4*

Camelot Beach 3*

Paradise Holiday Village 3*