Коггала – невелике курортне селище на півдні Шрі-Ланки, на березі Індійського океану. Розташований в 130 км від Коломбо, до Галле 17 км, до Унаватуни 10 км.

Курорт серйозно постраждав під час сильного цунамі в 2004 році. Але сьогодні його відновили практично повністю. Спад в туристичній активності змінився новим підйомом.

Коггала – це пляжний відпочинок. Вважається, що це курорт з пляжами, мало порушеними цивілізацією і із слаборозвиненою інфраструктурою. Пляжі тут прекрасні: золотистий дрібний пісок ідеально підходить для довгих прогулянок уздовж берега. Піщана берегова лінія дуже протяжна, пляж тягнеться майже на три кілометри. Сюди приїжджають, щоб відволіктися від метушні і насолодитися спокійним відпочинком на широких і пологих піщаних пляжах, серед кокосових пальм і мангрових дерев. Тут є умови для занять серфінгом. З жовтня по березень функціонують дайвінг-центрі. Можна відправитися в плавання з аквалангом уздовж коралових рифів. Прогулятися за межами готелів тут ніде – один лише пляж, готелі і головна дорога – траса Matara Road, де є магазинчики і банк з банкоматом.

Основна пам’ятка Коггали – однойменне озеро. Воно є найбільшим на Шрі-Ланці. Приозерні скелясті острови населені екзотичними птахами, дуже популярні прогулянки по озеру на човнах. Також можна відвідати місто Галле і форт, черепашачу ферму, древній буддійський храм Kataluwa Purwarama Temple, який славиться унікальними фресками.

Уздовж океанського побережжя вишикувалися готелі різного рівня, але їх зовсім небагато.

Рекомендуємо єдиний комплекс

Koggala Hotels із 3 готелей:

The Long Beach Resort 4*

Koggala Beach 3*  

Club Koggala Village 2*

А також чудовий готель –  The Fortress Resort 5*