Галле, третє по величині місто Шрі-Ланки, за 116 км на південь від Коломбо. Він знаходиться між популярними пляжними курортами Унаватуна і Хіккадува, і сам не є пляжним курортом, хоча знаходиться на убережжі і має свій міський пляж. Атмосфера міста дуже приємна з безліччю старовинних вуличок, кафе, магазинів і підходить для неспішних прогулянок.

Головною пам’яткою міста вважається форт, який побудували в 1663 році голландці. Він і зараз знаходиться у чудовому стані і є одним з колоніальних фортів Азії, що найкраще зберігся до нашого часу. Він включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На території форту було побудовано ціле місто: храми, житлові і адміністративні будівлі, маяк, в’язниця, сплановані вулиці, багато з яких до цих пір носять голландські назви.

Ще одна природна пам’ятка поблизу Галле – це Дощовий Ліс Синхараджа (Sinharaja), унікальний біосферний заповідник також занесений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це одне з небагатьох на Землі місць, де первісні вологі ліси ще не знищені людиною. На його території є дуже красиві і неповторні водопади, він є рідною домівкою для безлічі рідкісних видів птахів, тварин і рослин. Екскурсії по тропічних джунглях проводять професійні гіди, які за декілька годин показують туристам всю красу первісного вологого лісу Шрі-Ланки.

Купуючи тури в Галле, ви дістанете унікальну можливість відвідати цікаву черепашачу ферму. Сюди привозять зібрані з берегів Шрі-Ланки яйця черепах.  Як тільки черепашки вилуплюються, їм дають трошки підрости, а після чого відпускають назад в океан. Особливо ця екскурсія сподобається дітям.

У декількох хвилинах їзди від Галле розташовано ряд готелів

Amari Galle 5*

Jetwing Lighthouse 5*

з прекрасним комфортом і високим рівнем сервісу, який вам обов’язково знадобиться в кінці насиченого враженнями дня.