Курорт Діквелла розташований на півдні Шрі-Ланки в 200 км від міжнародного аеропорту. Це зовсім невелике місто і курорт, який приваблює туристів своїм мальовничим пляжем, відмінно захищеним від хвиль. Це чудове місце для сімейного спокійного відпочинку.

Головний пляж Діквелли має протяжність два кілометри. Пляж красивий і при цьому дуже малолюдний. Він захований в бухті, яка разом з рифами і скелями захищає його від вітрів і хвиль, тому це одне з найбільш популярних місць на півдні, навіть в несезон. Завдяки спокійній атмосфері і відносно тихому океану, Діквелла користується особливою популярністю серед сімей з маленькими дітьми. Це місце, де можна насолодитися тишею і спокоєм на березі Індійського океану в оточенні кокосових пальм.

Окрім основного пляжу, до Діквелли також відносяться невеликі бухти по обидві сторони пляжу. На всіх пляжах можна купатися, оскільки всі вони розташовані в бухтах і захищені від вітру, де немає сильних течій і великих хвиль. У одному кілометрі на схід є крихітний райський пляж Хирікетія. По березі до нього не дістатися, надто багато каменів, а по дорозі до нього два кілометри. Готелів і інфраструктури на цьому пляжі немає, але це прекрасне місце для серфінгистів.

Готелі в основному розташовані на березі в різних частинах пляжу, причому їх зовсім небагато. Із західного боку пляжа Діквелла на мальовничому скелястому мисі розташований  готель

Dikwella Resort and Spa 4*

Уздовж пляжу з східного боку є декілька маленьких готелів прямо на пляжі –

Crystal Resort Dikwella 3*

Розваг, окрім пляжу, прогулянок по місту і поїздок на екскурсії в Діквеллі немає. У містечку є відмінний ринок, де завжди можна купити свіжих морепродуктів і фруктів. З іншої інфраструктури — декілька банків і банкоматів, супермаркет, маленькі магазини і кафе.

З пам’яток Діквелли рекомендуємо відвідати прекрасний печерний храм Мулкирігала, найбільшу на Шрі-Ланці статую Будди в храмі Wewurukannala і захоплююче природне явище Blow Hole (Виюча діра): потужний прибій викидає струмені води в розлом між скелями, звідки зі свистом вириваються 30-метрові фонтани.