Берувела

Ця курортна зона, що розташована на західному узбережжі Шрі-Ланки, зберегла свою чарівність невеликого рибальського села, незважаючи на те, що за останні кілька років вона розрослася і перетворилася в процвітаючий курорт.

Більш за все Берувела знаменита своїми пляжами, адже саме звідси починається 130 кілометрів узбережжя, ніби створеного для ідеального пляжного відпочинку. У затоці можна купатися практично цілий рік. Пляжі хороші навіть у найспекотніші місяці, тут завжди дме легкий приємний вітерець. Підходять прибережні води для дайвінгу та інших водних видів спорту. Якщо пощастить, то біля берега можна побачити морських черепах.

Лежаками, парасольками і тіньовими навісами пляжі обладнані тільки на території прибережних готелів. Близько них знаходяться і найчистіші ділянки пляжу, в інших місцях можуть зустрічатися скупчення сміття, що викидається океаном на берег.

Безпосередньо на пляжі є велика кількість кафе, барів і ресторанів, що пропонують широкий асортимент страв європейської та шріланкійского кухні, особливо з морепродуктів.
А ще цей пляж облюбували закохані і тут часто проводяться романтичні фотосесії і весільні церемонії.

Високим сезоном на пляжі Берувела вважається період з листопада по квітень, коли стоїть найбільш сприятлива для пляжного відпочинку погода: сонячні дні з рідкісними і короткочасними дощами. Самий жаркий і сухий місяць в році тут – січень.
З травня по жовтень на південно-західне узбережжя Шрі-Ланки приходять мусонні вітри, які обумовлюють мінливу погоду з частими рясними опадами, а також постійні сильні хвилі в океані, що робить купання небезпечним.

Що стосується температури повітря, то завдяки тропічному клімату, вона тримається на високому рівні протягом усього року: середній показник днем дорівнює + 28 … + 32 ° C, вночі – + 22 … + 25 ° C. Температура води в океані також змінюється в різні місяці зовсім незначно: від +27 ° C до +29 °

Берувела – курорт досить демократичний: поряд з фешенебельними готелями, тут багато пансіонів і невеликих готелів, що пропонують вельми бюджетні варіанти розміщення.

Крім пляжу, до цікавих місць в Берувела можна також віднести буддійський храмовий комплекс Канді Віхарайя, острів Барберіні з маяком, мечеть Кечімалаі, рибний ринок, річку Бентота, по якій можна здійснити прогулянку на човні.

Cinnamon Bey 5*