Курорт Бентота, розташований в південно-західній частині Шрі-Ланки, один з найбільш популярних, красивих і романтичних курортів острова. Пляж Бентоти – візитівка Шрі-Ланки, а тому уряд країни виділив його як курорт аюрведичного і пляжного напрямку, заборонивши забудову пляжів і проведення гучних заходів. При всій своїй популярності пляжі Бентоти абсолютно малолюдні, тихі і дуже чисті. Відмінне місце для проведення весільних церемоній.

 У Бентоті розташований найбільший на Шрі-Ланці центр водних видів спорту і клуб підводного плавання «Confifi Marina». Тут можна покататися на водних лижах, катамарані, банані, скутері, каноє та зайнятися серфінгом. Активні морські течії практично відсутні, тому можна зайнятися дайвінгом у супроводі досвічених інструкторів, а підводний світ здивує вас своїми барвистими пейзажами.

Бентота приваблює туристів своїми двома чудовими піщаними пляжами в оточенні буйної тропічної рослинності, що розтягнулися уздовж берегових бухт від Берувели до Індуруви: північним і південним пляжами. Північний пляж Парадайз (Paradise) розташовується на невеликому півострові, відокремленому річкою Бентота Ганга та утворюючи піщану косу. Тут є вихід і до спокійних вод лагуни, і до потужних хвиль Індійського океану. Це доглянутий чистий пляж з широкою смугою дрібного світлого піску і плавним входом. Територія пляжу прибирається щодня, за цим слідкує спеціальна державна служба. Інфраструктура не дуже розвинена. Це ідеальне місце для фотосесій і романтичних прогулянок.

Улюблені готелі наших туристів

Club Bentota 4*

Centara Ceysands Resort & Spa 5*

Cinnamon Bentota Beach 5*

EKHO The Surf (ex Surf Bentota) 4*

Південний пляж починається від залізничної станції Бентота і тягнеться аж до кордону з Індурувою. Це багатокілометровий піщаний пляж, на березі якого розташовано декілька розкішних готелів у фантастично красивих місцях.

Taj Bentota Resort & Spa (Ex. Vivanta by Taj) 5*

AVANI BENTOTA RESORT & SPA 4+*

 Готелів тут небагато, піщана смуга ще ширша, тому пляж здається ще більш безлюдним, диким і екзотичним. Інфаструктури на пляжі немає, сюди не допускають місцевих жителів, торговців, бічбоїв. Ближче до Індуруви можемо рекомендувати невеликий  готель

PANDANUS BEACH RESORT & SPA 4*

Бюджетні готелі теж є, їх небагато і вони розташовані на певній відстані від океану.

А ось розваг в Бентоті, як і скрізь на Шрі-Ланці, небагато. Вечірки проводяться на території великих готелів для своїх гостей. В центрі міста є торгівельний центр, бари, кафе, сувенірні лавки, театр просто неба.  Урізноманітнити відпочинок туристи можуть за допомогою екскурсій по місту і околицям. Туристи Бентоти – люди, що віддають перевагу тихому, спокійному відпочинку, заняттю спортом або аюрведою.