Ахунгала


Пляж Ахунгала розташувався на південно-західному узбережжі Шрі-Ланки, що омивається Індійським океаном.


Цей піщаний пляж відрізняється красою і мальовничістю: прозорі води океану тут поєднуються з золотистим піском і великою кількістю зелені, пляж оточений великою кількістю рослинності- кокосовими пальмами та іншими тропічними деревами та чагарниками.
Він відмінно підійде для романтичного відпочинку, сімейного відпочинку з дітьми, а також медичного туризму, так як в містечку широко представлені аюрведичні послуги.

Як правило, на пляжі Ахунгала не буває багато людей, тому він сподобається любителям відокремленого відпочинку: можна неспішно прогулятися вздовж океану і помилуватися заходом сонця під звуки прибою.


Туристам, які вибрали відпочинок на пляжі Ахунгалла, можуть бути цікаві також інші активності, якими можна зайнятися на цьому курорті.

Серед них можна відзначити такі, як:

  • Прогулянка на човні по річці і озеру Мадуганга , в ході якої можна побачити мангрові ліси з численними представниками їх фауни;
  • Відвідування старовинних буддійських храмів;
  • Знайомство з найдавнішими методами лікування, перевіреними часом і поліпшеними сучасними технологіями – аюрведою і ароматерапією;
  • Спостереження за черепахами на фермі, розташованій на сусідньому пляжі Косгода. Тут можна дізнатися багато нового про життя цих рептилій, а також побачити і погладити всі 5 видів морських черепах, що мешкають на острові;
  • Екскурсія в музей масок, розташований в містечку Амбалангода приблизно в 10 км від Ахунгала, де можна познайомитися з традиційним для Шрі-Ланки промислом, що розвивається тут протягом багатьох років – виготовленням різьблених масок.

Оптимальним часом для відпочинку або так званим високим сезоном на пляжі Ахунгала є період з листопада-грудня по квітень, коли тут переважає сонячна погода з мінімальною кількістю опадів, а океан найбільш спокійний і чистий.

Heritance Ahungalla 5*