Hurawalhi Island Resort 5*

Новий, відкритий в квітні 2016 року готель Hurawalhi Island Resort & Spa розташований на острові, оточеному чудовою лагуною, прекрасним домашнім рифом і довгими смугами білого пляжу. Це єдиний курорт в незайманому цивілізацією атолі Лавіані, вода тут залишається теплою круглий рік, трансфер на гідролітаку від міжнародного аеропорту Мале до готелю займе близько 40 хвилин.

До послуг гостей 90 просторих вілл, оформлених в тропічному стилі.
15 Ocean Villa (105 кв.м) розташовані в лагуні на палях над водою, складаються із спальні з гостиною зоною, ванної кімнати і тераси зі спуском в океан. Мають вигляд на світанок.
15 Romantic Ocean Villa (105 кв.м) розташовані в лагуні на палях над водою, складаються із спальні з гостиною зоною, ванної кімнати і тераси зі спуском в океан. Мають вигляд на захід.
30 Ocean Pool Villa (132 кв.м) розташовані в лагуні на палях над водою, складаються із спальні з гостиною зоною, ванної кімнати і тераси з власним басейном і спуском в океан.
15 Beach Pool Villa і 15 Beach Sunset Pool Villa (132 кв.м) розташовані на пляжі, складаються із спальні з гостиною зоною, ванної кімнати і тераси з власним басейном, мають вигляд на світанок або на захід.

У готелі знаходиться найбільший підводний ресторан на Мальдівах.

До послуг гостей спа-центр Duniye SPA, басейн з прісною водою, з ефектом infinity і видом на пляж; теніс, бадмінтон, пляжний волейбол, фітнес-центр з персональним тренером, магазини, екскурсії, морські прогулянки.

В ігровому центрі: настільний теніс, більярд, дартс, настільний футбол, шашки та шахи. Центр водних видів спорту: снорклінг, водні лижі, вейкбординг, катання на банані, віндсерфінг, каяки та вітрильний катамаран. Дайвінг центр (PADI).

Вечорами в готелі звучить жива музика, проводять танцювальні шоу, грає ді-джей.
Hurawalhi Island Resort & Spa приймає гостей тільки старше 15 років.

Рекомендуємо готель для спокійного усамітненого відпочинку, а також медового місяця.

Сайт готелю www.hurawalhi.com