Fun Island Resort 3 *

Готель розташований в атолі Південний Мале, в 38 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м. Мале), трансфер близько 45 хвилин на швидкісному човні (цілодобово).

Невеликий затишний мальдівський готель-острів відкритий в кінці 2009 р після повної реновації. Має чудову лагуну, гарний домашній риф, населений різноманітною морською живністю – можна побачити черепах, скатів, мант. Широкі пляжі, досить тіні від пальм – все сприяє чудовому відпочинку.

Всього в готелі 90 номерів-
82 Beach Front Room (20 м2, макс. 3 або 2 + 2 чол.). Прості в оформленні, але комфортабельні номери, згруповані в блоки по 2, 3 і 4 номери.
8 Deluxe Room (25 м2, макс. 2 чол.). На додаток до оснащення номера Beach Front Room є телевізор, ванна частково на відкритому повітрі, душ під відкритим небом, власний міні-садок.

Готель Fun Island припаде до душі любителям активного відпочинку – широка лагуна острова дає чудову можливість для занять різноманітними водними видами спорту. Гості можуть пограти в пляжний волейбол або зайнятися водними видами спорту, в тому числі віндсерфінгом, катанням на каное, а також дайвінгом і снорклінгом. Курортний готель має в своєму розпорядженні фітнес-центр і спа-салон.

Рекомендуємо Fun Island для бюджетного відпочинку.

Сайт готелю https://www.villahotels.com/