«Must-візит» Cyprus:

Петра ту Роміу або пляж Афродіти (25-й км дороги Пафос-Лімассол) – вважається однією з найромантишніших пам’яток Кіпру. Це невеличкий кам’янистий пляж з красивими валунами та неймовірного кольору водою. З цим місцем пов’язано безліч міфів та легенд, одна з них – якщо закохані скупаються на цьому пляжі – вони назавжди будуть разом. Поруч є кафе, ресторани та сувенірні лавки.

Національний парк Акамас (західний півострів Акамас) – цей заповідник, в якому збережено безліч видів рослин та тварин, знаходиться недалеко від Пафоса. Це хвойні ліси, чудові галькові пляжі та невеличкі піщані бухти. Особливістю цього півострова є ущелина Акамас, розташована серед вапнякових скель висотою до 30 метрів і простягнулася в довжину близько 3 км.

Блакитна лагуна Айя-Напа (мис Греко) – дуже мальовнича природна пам’ятка, що розташована поблизу курорту Айя-Напа.Це місцевість неймовірної краси, що представляє собою поєднання монументальних скель, унікальної рослинності і блакиті прибережних морських вод. Доречі, вода тут дуже чиста і прозора, і можна просто з берега спостерігати за різнокольоровими рибками. До берегів лагуни організовуються екскурсії на човнах з Протараса або Айя-Напи, а зі скель, розташованих у лагуні, відкривається чудовий огляд на навколишні околиці.

Недалеко від лагуни знаходяться незвичайні печери, що частково заповнені морською водою, і дають можливість по засмагати або попірнати у воду з масками. 

Старе місто Лімассола (м. Лімассол) – чудове місце для поціновувачів історичних екскурсій. Старе місто – це частина сучасного Лімассола, що представляє собою вузькі вулички та невеличкі будиночки, кожен з яких має свою історію. Є тут і Кафедральний собор, і ряд мусульманських мечетей, велика кількість сувенірних крамничок та багато затишних ресторанів та кафе. 

Солоне озеро та фламінго (м. Ларнака) – знаходиться між Ларнакою та містечком Дромоласкіас. Це озеро складається з декількох суміжних озер, загальна площа яких становить приблизно 2 кв.км. Родзинкою цього озера є фламінго, що проводять тут свою зимівлю. Тож з осені і до весни всі охочі можуть помилуватись красою цих великих птахів. 

Монастир Кіккос (гори Троодос) – це діючий чоловічий ставропігійний монастир, розташований в горах Троодос на висоті 1140 метрів. Вважається найбагатшим та найрозкішнішим монастирем на острові. Саме тут знаходиться одна з трьох ікон, яку намалював апостол Лука – Чудотворна ікона Божої Матері Кіккської.